California, dość spokojne miejsce, jak zawsze skrywające tajemnice. A co tym razem nią jest? A raczej kto? Zamieszkuje tam dość sławny już zespół, składający się z pięciu osób, Rikera, Rockyego, Rydel, Ratlifa i.... Rossa.
Właśnie, Ross Lynch. Bardzo pewny siebie chłopak, mający duże powodzenie wśród dziewczyn. Czasem jest nawet obojętny w stosunku co do nich. Na okrągło nosi podarte dżinsy, T-Shirty i zwykle skórzane kurtki. Ma ten tak zwany wzrok bad boy'a, którym z resztą jest.
Jednak nie zawsze się tak zachowuje. Podczas koncertów, czy będąc w domu jakby zdejmuje "maskę"...lub zakłada inną. Jest bardzo opiekuńczy w stosunku co to siostry jak i swoich braci. Pokazuje, ze zależy mu na nich i że jest mu potrzebne ich wsparcie. Czemu nie jest taki na odzień? Tego nie wiadomo...
Hanford, tam właśnie mieszka Vanessa, która jest dość nietypową dziewczyną. Trzeba przyznać, że choć nieśmiałą, to ma trochę zacięty charakter. Zawsze bardzo przejmuje się tym co ktoś o niej sądzi, jednym słowem jest bardzo wrażliwa. Najbardziej obawia się utraty przyjaciela, i tego że nigdy nie znajdzie tego jedynego, któremu oddałaby całe swoje serce. W szkole nie jest postrzegana za najfajniejszą osobę. Zawsze trzyma się z tyłu i próbuje nie zwracać na siebie uwagi. Miała jedną przyjaciółkę...właśnie, miała.
Zrozumiała, że ta "przyjaźń" nie była prawdziwa. Emily dość często obgadywała ją z innym koleżankami, prawie nigdy nie wspierała. Jednak próbowała walczyć o więź z Vanessą. Dziewczyna nadal żyła by w kłamstwie, gdyby nie jedno, mądre zdanie, powiedziane przez jej przyjaciela:
"O przyjaźń sie nie walczy...o prawdziwą nie trzeba ,a o fałszywą nie warto" - właśnie te słowa otworzyły jej oczy i przekonała się, że Emily naprawdę nie jest i nigdy nie była jej prawdziwą przyjaciółką. Miała na szczęście jeszcze Zacka, fakt mieszkał parenaście kilometrów od niej, bo w Californi, ale zawsze ją wspierał i pocieszał w trudnych chwilach.
Super :D Fajnie się zapowiada, na pewno będę czytać :*
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie: http://i-love-laura-ohh-i-love-ross.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńSuper ciekawy prolog będe napewno stała czytelniczka i zapraszam do mnie http://crazzystory.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńEkstra,bede czutac,ciekawie sie zapowiada. Czekam niecierpliwie na nexta,kiedy bedzis? Mam nadzieje ze jak najszybciej
OdpowiedzUsuńKiedy dodasz nexta ? Bardzo fajnie się zapowiada :)
OdpowiedzUsuńSuper prolog,jeden z lepszych,ktore czytalam... Dlugo nie ma nexta,a ja bardzo chce przeczytac twoje pomysly.. Wieeeeec.... Kiedy next? Prosze,odpowiedz chociaz
OdpowiedzUsuńZoZoL
Kurcze no....kiedy next?
OdpowiedzUsuńKurka. Wodna. Kiedy. Next. Super. Prolog. Chce. More
OdpowiedzUsuńWoW. Do jasnej ciasnej zajebiscie piszesz! Chce wiecej... Super prolog. Naprawde genialnie piszesz juz po tym krotkim poscie widac,mowilam to juz? Ale patrzac ile czasu nie ma rozdzialu zalamuje sie... Kiedy.next.
OdpowiedzUsuń